محل تبلیغات شما

با توجه بهخبرهای منتشر شده از سوی روابط عمومی شاتل موبایل، این شرکت خدمات ارتباطی ازراه اندازی نسخه جدید برنامه کاربردی شاتل موبایل من» با محیط کاربری آسان وامکانات بیشتر با هدف ایجاد سهولت و تجربه ای مطلوب در مدیریت بهینه سیم کارت، رادر اختیار کاربران سیم کارت های شاتل موبایل قرار داد.
شاتل موبایل از عرضه نسخه جدید اپلیکیشن شاتل موبایل من» خبر داد

متقاضیانبرای انتخاب شماره رند و خرید سیم کارت شاتل موبایل  و پیش‌شماره 0998 و کد یک، می‌توانند به وب‌سایتشاتل موبایل مراجعه نمایند و یا از طریق شماره 09981000000 به صورت 24 ساعته باکارشناسان فروش سیم کارت شاتل موبایل تماس بگیرند.

بر اساساین گزارش، مودم براساس این گزارش، نسخه بروزرسانی شده برنامه کاربردی شاتل موبایلمن (My Shatel Mobile)نیازی به مجوز و دسترسی به اطلاعاتگوشی مشترک برای نصب و استفاده ندارد و با امکاناتی نظیر انجام آنلاین کلیه خدماتغیرحضوری، مدیریت حساب شاتل موبایل، مشاهده مانده و گزارش مصرف بسته های اینترنت، مکالمهو پیامک، مشاهده اعتبار باقی‌مانده، خرید بسته اینترنت و شارژ، انتقال شارژ، اطلاعاز پیشنهادهای ویژه، مشاهده جزئیات کارکرد و مصرف مکالمه، پیامک و اینترنت، تستسرعت اینترنت، طرح مشکل و تماس با کارشناسان پشتیبانی و بسیاری امکانات دیگر دربازار اندرویدی گوگل پلی، کافه بازار و مایکت در دسترس قرار گرفته است.

گفتنی است،مشترکین در نسخه جدید برنامه کاربردی شاتل موبایل منمی‌توانند پیام‌های اختصاصی خود رادریافت و مشاهده کنند، اطلاعات حساب خود را ویرایش کنند، از طریق بخش خدمات من»از خدماتی همچون انتقال تماس، مسدود سازی تماس‌های ورودی و خروجی، مکالمه گروهی،انتظار مکالمه و غیره بهره‌مند شوند و در صورت وجود هرگونه مشکل یا ابهام از طریقاپلیکیشن با کارشناسان پشتیبانی شاتل موبایل در ارتباط باشند.

پیشنهاد طلایی اپراتور ایرانسل به مناسبت شب یلدا

طرح جدید ایرانسل برای خوزستانی‌ها

ایرانسل برای چهارمین سال متوالی برترین عرضه کننده خدمات ارتباطی کشور شد

موبایل ,شاتل ,مشاهده ,نسخه ,سیم ,جدید ,شاتل موبایل ,نسخه جدید ,برنامه کاربردی ,از طریق ,شاتل موبایل ,جدید برنامه کاربردی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجام پروژه های برنامه نویسی محیی دخترونه wholesale china authentic jerseys cheap price Katherine's life erlavibi مسجد امام حسین (ع) محله نیار Peggy's page newssquamexim football24